پنج شنبه , مهر ۲۵ ۱۳۹۸
خانه / اخبار / شهیدشدن سرباز درتعقیب و گریز سارقان در اهواز

شهیدشدن سرباز درتعقیب و گریز سارقان در اهواز

 

شهیدشدن سرباز درتعقیب و گریز سارقان در اهواز

 

فرمانده انتظامی اهواز از درگیری نیروهای پلیس با سارقان مسلح در این شهر خبر داد و گفت: در این درگیری ۳ نفر ازسارقان مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و یک نفر از نیروهای وظیفه پلیس به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

به گزارش فارس، سرهنگ محمد صفری دیشب در اهواز، پیرامون حادثه تعقیب و گریز با سارقین مسلح، اظهار کرد: ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه، عوامل گشت کلانتری ۲۷ اهواز درحین گشت زنی به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ پلاک مخدوش مواجه شدند.

وی افزود: زمانی که ماموران نیروی انتظامی جهت توقیف خودرو مبادرت کردند، سرنشینان خودرو که ۳نفر سارق مسلح بودند مبادرت به تیراندازی به‌سمت عوامل گشت نموده که باآتش متقابل مامورین مواجه شدند.

فرمانده انتظامی اهواز بیان کرد: در این درگیری مسلحانه و رشادت عوامل انتظامی ۳ نفر ازسارقین مورد اصابت گلوله قرار گرفته و یک نفر از نیروهای وظیفه در این عملیات به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

صفری گفت: یک سارق تیرخورده در این حادثه دستگیر شد و دو دستگاه خودرو سرقتی در این عملیات توقیف شدند و تلاش جهت شناسایی و دستگیری سارقان مسلح فراری ادامه دارد.

یخبندان شدید در استان اردبیل
آیا می دانید:

درباره ی dehnews

دهنیوز جامع ترین مجله خبری تفریحی شامل : اخبار،پزشکی،سرگرمی،روانشناسی،زناشویی،دکوراسیون،آشپزی،گردشگری،مدل لباس،گالری عکس،قیمت ارز،دارو ها،دانستنی ها،آرایش و زیبایی

مطلب پیشنهادی

حمله تروریستی به دو مسجد

در حمله تروریستی به دو مسجد در نیوزیلند ۴۹ تن کشته شدند