یکشنبه , شهریور ۳۱ ۱۳۹۸

مدل موی زنانه

مدل موی زنانه

دسته:آرایش و زیبایی

 دوستان همیشگی دهنیوز از آنجا که مو در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارد، مدل موی را نیز باید با دقت فراوانی انتخاب کرد. اما چه مدل مویی به صورت ما می آید؟

بعضی از خانم ها عاشق تنوع هستند و دوست دارند تمام مدل ها را انتخاب کنند در حالی که برخی دیگر دوست دارند موهایشان را به یک مدل خاص بزنند و همیشه روی مد باشند.

اگر شما هم به دنبال مدل مویی هستید که همیشه روی مد است، در ادامه مطلب با ما همراه  باشید.

پیکسی 

مدل موی پیکسی مدلی ست که هر خانمی جرات آن را ندارد. از تیلور هیل و آن هاتاوی بگیرید تا اسکارلت جوهانسون و میشل ویلیامز، اکثر ستاره ها مدل موی بسیار کوتاه پیکسی را امتحان کرده اند و این مدل به بیشتر آنها می آید.

شما هم اگر به دنبال مدل مویی خاص و جذاب می گردید، شاید بهتر باشد جسارت به خرج داده و موهایتان را به این سبک کوتاه کنید.

موی کوتاه با چتری

اگر موهای کوتاهی دارید اما می خواهید به آن تنوع دهید، تنها راه شما گذاشتن چتری ست. ستاره هایی چون کریس جنر یا رابین رایت علاقه خود را به این مدل ثابت کرده اند.

این مدل مو برای افرادی مناسب است که تار موی نازکی دارند، از این رو که با گذاشتن چتری موهایشان حجیم تر دیده می شود.

اگر با این شیوه همچنان از حجم موهایتان راضی نبودید، موهایتان را هایلایت کنید. با ایجاد سایه روشن، حجم موهایتان نیز بیشتر به چشم خواهد آمد.

کوتاه تا روی شانه

این که می گویند سادگی همیشه روی مد است، راست گفته اند و این موضوع حتی برای مدل مو نیز صادق است. اگر موهای صافی دارید، می توانید آنها را تا روی شانه کوتاه کنید و از این که همیشه روی مد و توی چشم باشید، لذت ببرید.

برای این که موهایتان یکدست به نظر رسد، کمی به آن روغن یا حالت دهنده مو بزنید تا پف نکند. در صورت علاقه می توانید به این مدل چتری نیز اضافه کنید.

قارچی

این مدل برای خانم هایی که از موی بلند خوش شان نمی ‌آید و در عین حال مدلی شیک و فانتزی می ‌خواهند مناسب است.

البته این مدل برای افرادی که گردن های بلند و صورت هایی کشیده دارند توصیه می شود، نه خانم های چاق با گردن های کوتاه چون آنها را چاق تر و کوتاه تر نشان می دهد.

در این مدل مو، موهای پشت سر از زیر کاملا کوتاه شده و روی موها تا وسط گوش و دقیقا مثل قارچ یکدست در اطراف سر با کمی چتری زده خواهد شد.

تکه ای 

یکی دیگر از مدل موهایی که همیشه طرفدار دارد، موی موی تکه ای ست. علاوه بر روی مد بودن، این مدل به پرپشت نشان دادن موهایتان نیز کمک می کند. با این مدل مو شما می توانید مدل های مختلفی را امتحان کنید و هر روز به یک شکل باشید.

این مدل هیچگاه از مد نمی افتد و برای خانم هایی پیشنهاد می شود که عاشق تنوع و رسیدگی به خود هستند.

حتما لازم نیست که موهایی صاف داشته باشید، موهای حالت دار نیز برای این مدل بسیار مناسب است.

 

با خواص آب برنج برای موهای تان آشنا شوید!
آیا می دانید:

درباره ی dehnews

دهنیوز جامع ترین مجله خبری تفریحی شامل : اخبار،پزشکی،سرگرمی،روانشناسی،زناشویی،دکوراسیون،آشپزی،گردشگری،مدل لباس،گالری عکس،قیمت ارز،دارو ها،دانستنی ها،آرایش و زیبایی

مطلب پیشنهادی

دلایل و درمان ریزش مو در خانمها

دلایل و درمان ریزش مو در خانمها

دلایل و درمان ریزش مو در خانمها مجموعه:آرایش و زیبایی ریزش موی زیاد و بی‌دلیل …